2145123
11
Mar

Yasemin Sungur’la Kitap ile Sohbet
✍️ 13. Yılında  Yasemin Sungur’la Kitap ile Sohbet, Online olarak devam ediyor. Bu grupta kitabımız Kurtlarla Koşan Kadınlar, Clarissa P. Estes
? Her Carşamba günü  20.30 – 23.00 saatlerinde Yasemin Sungur’la, çok özel bir kitabı konuşmak üzere  buluşuyoruz.

(Bu kitap için  3 aylık -12 hafta- atölye yapılacaktır. Ödemeyi aylık yapabilirsiniz.)

Tarihler

3, 10, 17, 24 Şubat 

3, 10, 17, 24, 31 Mart 

7, 14, 21, 28 Nisan

? Masalların özünde, doğanın içinde kadınların ortak hafızasını arayacağız.
? Bu dönüştüren atölyede seçtiğimiz masallarda ki ana konuyu ele alıyoruz.
? Kitabınızı alın, okurken satırların altını çizin, notlar alın, aktif bir okur olmak için buluşmaya gelin.

“Hayatınız için en önemli şey devam etmek, direnmektir; devam etmek, çünkü vahşi doğanın vaadi şudur: Kıştan sonra, her zaman ilkbahar gelir.”

– Kurtlarla Koşan Kadınlar, Clarissa P. Estes

? Yasemin Sungur Gelişim Enstitüsü tarafından düzenlenen “Kitap  ile Sohbet” kitap okumayı seven, okuduğu kitap hakkında konuşmak isteyen herkesin katılabildiği bir atölye çalışması. Katılanlar, seçilen kitapları okuyup, konuları, karakterleri, akışta tartışarak, farklı bakış açılarıyla kitaplardan hayatlarına bakıyorlar, paylaşımlarıyla kitapların etkisini artırıyorlar.
? Bireysel gelişimi olumlu yönde destekleyen, hayata renk katan ve kitap okuma alışkanlığını artıran, kitaplar ile yakın arkadaş olmak isteyenlerin buluştuğu “Kitap ile Sohbet” şimdi  online CANLI buluşmalarla devam ediyor.

Kurs İçeriği

Zaman: 4 Hafta

Özel İçerik

Eğitmen Hakkında

Kullanıcı Fotoğrafı Yasemin Sungur


O bir düşleyen, sohbetçi, kaşif. O bir gelişim lideri. O bir martı. Bu hayatın tutkulu bir öğrencisi ve seçip aldıkları, özünden kattıkları ile eğer sen izin verirsen bir rehber.

İşine duygularını karıştırır. Proje üretir. İştigal konusu insan. Kelimelerin peşinde koşar. İletişim, Liderlik, Kariyer, Deneyim, Paylaşım, Farkındalık ve Gelişim kelimelerine hayran; görünce dayanamaz.” dediler. Kendisini #HareketeGeçiren olarak tanımladılar.
0.0

0 Puanlama

5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
354.00₺