125123
10
Mar
Tanrılar Okulu kitabıyla, Yasemin Sungur’la Kitap ile Sohbet
Her yeni grupla yeniden başlıyor. 8 hafta sürüyor. 

Hafta içi sabah grubu; her Çarşamba   11:00 – 13.30

? 15 kişi katılımı ile sınırlı olacak yeni gruba katılmak için mesaj yazın. Ödemeyi aylık yapabilirsiniz.

En yakın buluşma tarihimiz:
3, 10, 17, 24 Şubat  ve 3, 10, 17, 24 Mart 

Martı Kitap Kulübü; Kitap ile Sohbet buluşmalarımızda Yasemin Sungur’un liderliğinde Tanrılar Okulu kitabıyla sohbetimiz devam ediyor. Kitabın yazarı sevgili Stefano D.Anna’da konuğumuz olmuştu yıllar önce. Kitapdaşlarımızla satırların arasında derinlere dalıyoruz. Bazen bir cümlenin bize, hayatımıza etkisini dakikalarca konuşuyoruz. Düşleme sanatını keşfediyoruz.
“Gerçek eğitim her türlü hipnotizmadan, bağımlılıktan ve batıl inançtan bağımsız olmalıdır. Gerçek eğitim, kişinin iç çatışmalarından kurtulması anlamına gelir. Bu görüş, dünyayı düşmanlıklardan, çatışmalardan, şiddet ve savaşlardan kurtararak özgürleştirecektir.”
Tanrılar Okulu sohbetimize katılın, bireysel devrim bakış açısını ve “düşümdeyim” diyebilmeyi deneyimleyin…
✔️ “Hep aynı olaylarla karşılaşıyorsun, çünkü sende hiçbir şey değişmiyor.”
✔️ “Sen değiş ki dünya değişsin!”

✔️ “Gerçeklik = ‘Düş’ + Zaman”
✔️ “Evren olduğu haliyle mükemmeldir. Değişmesi gereken sadece sensin.”
✔️ “Düşleyen, yaratan ve seven insana dönüştür kendini.”

? Yasemin Sungur Gelişim Enstitüsü tarafından  düzenlenen “Kitap  ile Sohbet” kitap okumayı seven, okuduğu kitap hakkında konuşmak isteyen herkesin katılabildiği bir atölye çalışması. Katılanlar, seçilen kitapları okuyup, konuları, karakterleri, akışta tartışarak, farklı bakış açılarıyla kitaplardan hayatlarına bakıyorlar, paylaşımlarıyla kitapların etkisini artırıyorlar.
? Bireysel gelişimi olumlu yönde destekleyen, hayata renk katan ve kitap okuma alışkanlığını artıran, kitaplar ile yakın arkadaş olmak isteyenlerin buluştuğu “Kitap ile Sohbet” şimdi  online CANLI buluşmalarla devam ediyor.

Kurs İçeriği

Zaman: 4 Hafta

Özel İçerik

Eğitmen Hakkında

Kullanıcı Fotoğrafı Yasemin Sungur


O bir düşleyen, sohbetçi, kaşif. O bir gelişim lideri. O bir martı. Bu hayatın tutkulu bir öğrencisi ve seçip aldıkları, özünden kattıkları ile eğer sen izin verirsen bir rehber.

İşine duygularını karıştırır. Proje üretir. İştigal konusu insan. Kelimelerin peşinde koşar. İletişim, Liderlik, Kariyer, Deneyim, Paylaşım, Farkındalık ve Gelişim kelimelerine hayran; görünce dayanamaz.” dediler. Kendisini #HareketeGeçiren olarak tanımladılar.
0.0

0 Puanlama

5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
354.00₺