Kendine İYİ gel

Eğitim İçerikleri

 • 1 Video
 • 00:21:00

Hediye eğitim videolarını izlemek için hediye eğitimi talep etmeniz gerekiyor

Kendine İYİ gel (ücretsiz, hediye eğitim) 


"sadece kendinle sen gel,

bu seminerde 

kendine İYİ gel kiti hazırla

kendine İyi gelmek için

21 dakika hediye et kendine

ve

kendine İYİ gel...”  


Bu program

 • aktif farkındalık,
 • bilinçli seçimler yapmak,
 • pozitif bakış açısı geliştirmek üzere, uygulamalar ile gerçekleşmektedir.


Her yaş için uygundur. Pozitif psikoloji bakış açısıyla, kinesiyoloji uygulamalarıyla yapılır. Deneyimsel farkındalık eylemleriyle, bilinçli düşünceyle, bireysel seçimlerle gerçekleştirilir. 


#kendineİYİgel

 

“iyiyi düşün, güzeli düşle

kendine İYİ gel

 

bedensel, zihinsel, ruhsal

farkındalıkla

kendine İYİ gel

 

düşünsel, duygusal, davranışsal

eylemle

kendine İYİ gel

 

ben bana İYİ gelenleri anlatacak

ve

bildiğim örnekleri paylaşacağım,

uygulamalar yapacağız

sen

kendine İYİ gel diye

 

sen gel

bir kendine bak,

uygulamalar yapalım birlikte,

bakalım sana neler İYİ gelecek...

 

sadece kendinle sen gel,

bu seminerde 

kendine İYİ gel kiti hazırla

kendine İyi gelmek için

21 dakika hediye et kendine

ve

kendine İYİ gel...”  
Yasemin Sungur

 

Detaylı Bilgi Almak İstiyorum


Geri Bildirimler

SABAHATELIF

Sabahat Elif Muratoğlu

Kendime nelerin iyi gelebileceği konusunda kendime arada bir sorular soruyordum. Yalnız bu çalışmanızda farklı bakış açısından sorular sorarak kendime iyi gelen ne varsa not almaya başladım. Notlardan bir kaçını paylaşmak gerekirse, bir hayvanı sevmek beslemek, dua etmek, şiir dinlemek, kitap okumak, gelişimime katkı sağlayacak online eğitime katılmak, sevdiklerimin hatırını sormak, albümlere bakmak... bunlar sadece bir kaçı. "Dışarı bakanlar rüya görür, içe bakanlar uyanış yaşar. Carl Jung" Sözüyle farklı bir düşünme deneyimi yaptırdı ve bana kendini sev, kucakla , sen değerlisin, harekete geçtin sana iyi gelenleri keşfetmeye devam et uyanık kal dedirtti. Emeğinize sağlık, hayırlı olsun.

Cevap Ver
IO

Isil Ozugur

Merhaba hocam, Hediyeniz için çok teşekkür ederim çok anlamlı ve dolu bir hediye bana çok iyi geldi, bundan 2 sene önce kendine iyi gelen şeyleri yazdığınız bir defteriniz olsun demiştiniz evet böyle bir defterim var ve her kendime iyi geleni oraya yazıyorum saymadım kaç oldu ama bunu bilmek bile bana iyi geliyor ayrıca bu paylaşımınızda beni etkileyen "Düşünceni Değerli Hale Getirecek Bir Söz" ile ilgili anlatımınız baktığım pencereyi bir kanat daha açtı. Kendime iyi geliyorum, Sevgiler.

Cevap Ver
AA

Aybike Akgün

Bedensel, zihinsel ve ruhsal farkındalıkla ; iyiyi düşünüp güzeli düşleyerek kendimize nasıl iyi geleceğimizi anlatan şahane bir hediye vermişsiniz. Kendime iyi gelmek için önce kendimi tanıyor, analiz ediyor ve ardından kendime nelerin iyi geldiğini bilmek için yazıyorum, notlar alıyorum, pekiştiriyorum. Kendimde değer yaratan sözleri buluyorum ama tüm bunları kendimi sorgulamadan, aksine kendimi değerlendirerek yapıyorum. Böylece olaylara pozitif bakmayı da öğreniyorum ve sonuç olarak kendime iyi gelenleri seçimlerime yansıtıyorum. Bizi harekete geçiren size sevgilerimle...

Cevap Ver
Yorum Yapabilmek Satın Almış Olmanız Gerekiyor
6.png

Yasemin Sungur

“O bir düşleyen, sohbetçi, kaşif. O bir gelişim lideri. O bir martı. Bu hayatın tutkulu bir öğrencisi ve seçip aldıkları, özünden kattıkları ile eğer sen izin verirsen bir rehber.  İşine duygularını karıştırır. Proje üretir. İştigal konusu insan. Kelimelerin peşinde koşar.  İletişim, Liderlik, Kariyer, Deneyim, Paylaşım, Farkındalık ve Gelişim kelimelerine hayran; görünce dayanamaz.” dediler. Kendisini #HareketeGeçiren olarak tanımladılar.


Sözü kendisine bırakalım…

Eğitmen Hakkında Daha Fazla Bilgi Edin

  Eğitim Özellikleri

 • Dersler 1
 • Süre 00:21:00
 • Dil Türkçe
 • Değerlendirme Evet
 • Paylaş