https://www.facebook.com/tr?id=209611704598149&ev=PageView&noscript=1

Öğrencilerimiz Ne Diyorlar

Harekete Geç programı ve Yasemin Hocamın o size kendinizi iyi hissettiren sesiyle buluşmak benim gönlümde kalbimde zihnimde çok farklı kapılar açtı ve açmaya devam ediyor.Bu program ve Yasemin hocanın enerjisi sayesinde kendime,yapacaklarıma olan inancım yeniden geldi. Harekete geçmek istediğim konularda ilk sıralarda yer verdiğim hayalinimin gerçekleştiğini heyecanla paylaşmka isterim.Bir süredir ne yapmam gerektiği ve nasıl adım atmam gerektiği konularında sancılı süreçlerden geçerken bu programı eşim sayesinde keşfettim ve her şey çok değişti.Uzun mülakatlar sonucu istediğim işe adım attım,bu benim için çok önemliydi.Düşündüklerime ve düşlediklerime daha çok dikkat ediyorum artık. Yazmanın ve düşlemenin gücünün ne kadar büyüleyici bir şey olduğunu bir kez daha anladım.Ben Harekete Geç programı sayesinde her zaman yeniden başlayabileceğime ve yapabileceğime inandım.Umarım herkes gönlündekini hayalindekini gerçekleştirir.
Müge Özdemir
İsmi bile İYİ geldi... Teşekkür ederim Yasemin hocam, ses tonunuz ve önerileriniz bana çok İYİ geldi...
Aslan A.
Kendine İyi Gel
13 yaşımdaki kızım uygulamaları yapıyor, özellikle çember uygulamasının ona çok destek olduğunu söyledi. Kitap okurken çok işine yaradığı iletmemi istedi. Çok teşekkür ediyoruz size Yasemin Sungur.
Dilek M. G.
"Odaklanmak – Konsantrasyon Eğitimi"
Yasemin hocam, Kariyerim Gelecek kitabınızı da okumuştum, benim için faydalı olmuştu, ancak bu eğitimi almak ve alırken uygulamalar yapmak yeni kararlar almama neden oldu. Kendimle ve yaşadıklarımla ilgili farkına vardığım her detay çok anlamlı. Sağolun hocam...
Arzu A.
Kariyerim Gelecek Eğitimi
Kendi adıma, kişiliğime farkında bir karakter ekledim ve etkisi her geçen gün güzelleşerek büyüyor. Düşlerim, geleceğim oldu. Program akışında bilinçli seçmeyi öğrendim. Benim seçimlerim ve bunu bilmekten çok mutluyum. Bana ait olan seçimler sadece benim sorumluluğumda. Hayatımdan ben sorumluyum. Hocamın kıymetli videolarını tekrar tekrar seyrediyor ve yeni yeni şeyler duyuyorum. Her seferinde kendimi geliştirecek yeni bir kelime bana dokunuyor ve beni ileriye götürüyor. Öğrendiğim birçok şey gibi, sınırsız gibi gözüken sonsuz kaynağım zamanın da aslında sonsuz olmadığını, nasıl da değerli bir kaynak olduğunu öğrendim. Boşa harcanamayacak kadar değerli ve tek kullanımlık. İçinde birçok renkleri olan bu program, bana beni ekledi. Ben harekete geçtim bir kere...
Işıl Ö.
"Harekete Geç Online Gelişim Programı"
Yasemin hocam, sizi iyi ki tanıdım. ♥️ Harekete geç eğitim programına başlarken Simurg olabilmeyi dilemiştim. Eğitim videolarınızda o hikayeyi anlattığınızı bile bilmeden en başından beri kendi kanatlarımı sizinle var edebilmeye çalıştım. Sizle uçmayı öğrendim diyebilirim. Kendimi tanımayı öğrendim. Her gün yataktan kalkmak için motivasyonumu buldum. İyi ki Harakete Geç var!
Gülşah T.
"Harekete Geç Online Gelişim Programı"
Kendimize iyi gelerek harekete geçiren bu programı, isteklerini ve olanaklarını fark etmek, kendi ritmini bulup kararlılıkla hedefine doğru ilerlemek için yol arkadaşı arayan herkese öneririm. Sevgili Yasemin Sungur yıllardır biriktirdiği tecrübesini ustalıkla paylaşıyor. Benim için en önemlisi, keşfetmekle başlayan yolculuğumun hep devam edecek olması, yeni yolculuklar için daha donanımlı hale gelmiş olmak. Kaşif ve... Yaşayan bilir…
Müjgan B.
"Kendine İyi Gel"
Sevgili Yasemin Sungur Hocam ile Harekete Geç programıma katılmam, hayatımın çok değişik bir döneminde oldu. Ve iyi ki de oldu. Hani vardır ya siz de bilirsiniz... Bazı insanlar çok özeldir, bilgedir, yol açandır. Ve onlar sizinle bir noktada buluştu ise vardır bunun önemli bir anlamı. Onlar bir konuyu oluşturmuş ve emek vermişlerse düşünmeden evet dersiniz. Seninle varım dersiniz... Benim için tam da böyle oldu Harekete Geç Programına dahil olmam. O muhteşem günleri dün gibi hatırlıyorum. Ruhen, bedenen, düşüncelerimle, duygularımla bütünleşip; tam bir harekete geçme dönemiydi. Zannediyorum en önemlisi de; hoş bir esinti, bir geçici rahatlama veya bir pansuman etkisi değil de, tam bir dönüşüme adım idi o günler. Her bir günün çalışmasını özenle, reprenkli kalemlerle notlarımı aldığım defterim başucumdadır. Ne zaman biraz duygum düşse, sorularım olsa, açarım o defterimi, hatırlarım hocamın gülen gözlerini ve güç veren sesini... Hadi Mari derim, hadi daha yapacak çoooook iş var, bize hareket gerek.
Mari P.
"Harekete Geç Online Gelişim Programı"
Merhaba, Yasemin Hocamla birlikte “Harekete Geç” eğitiminde kendi iç dünyamı kaşifimle keşfetmeye ve kendimi daha iyi tanımaya başladım. Hayallerime ulaşmak için farkındalıklarımı artırarak yollarımı gözden geçirdim ve eksiklerimi tamamlamak üzere tekrar yola koyuldum. Bazen yolumu değiştirmeyi bazen de karşıma çıkan yeni yan yollarımı denemeyi keşfettim. Yolun sonuna ulaşmaktan daha çok yolda olmanın keyfini almayı ve bana kazandırdıklarını fark etmeye başladım. Hayat her zaman yolda olmakmış meğerse:) Atatürk’ün “Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır” sözü ışığında hiçbir zaman umudumuzu kaybetmeden denemeye devam edelim. Sevgilerimle…
Gülten Özçayan
Teşekkür ederim. 21 dakikalık bir programın bu kadar etkili olacağını beklemiyordum. Sevgili Yasemin Hocam, çok teşekkür ederim. Başladım çalışmaya...
Ayşe U.
Kendine İyi Gel
Hepimiz hayat yolcusuyuz. Bu yolculukta Yasemin hocamızın yılların tecrübesini bizimle paylaşması, her pazar akşamı bizim isteklerimizi göz önünde bulundurarak konuları belirlemesi ve her daim destek olması çok değerli. Kendinizi keşfedip, hedeflerinize doğru karar verip ulaşmak istediğiniz yerde bir rehber arıyorsanız doğru adres Yasemin Sungur ve eğitim programları...
Müge Ö.
Harekete Geç Online Gelişim Programı
Birçok eğitim, online hizmet size yalnızca bir keşfetme süreci öğütlüyor. Çoğu zaman bu süreç yıkım yaratıyor ve fakat bina yıkıldıktan sonra yapılanma sürecinde ne yapacağınız konusunda yalnız kalıyorsunuz. Yasemin Sungur farklı bir eğitmen. Bu çalışmada sizi önce keşif sürecine sokuyor. Bu sürecin de negatif akışta olmamasını sağlıyor. Verdiği bilgi ve yönlendirmeleri ile daha ilk andan pozitif değişime sizi itiyor. Haftalar hızla geçiyor ve geldiğiniz noktada yıktığınız konuların etrafında kocaman bahçeli yeni yapılar kurduğunuzu fark ediyorsunuz.
Sercan G.
"Harekete Geç Online Gelişim Programı"
Hayatta bazen her şey istediğimiz gibi gitmez. Böyle zamanlarda yeni arayışlar içine gireriz. Önce kendimizi sorgulamaya başlarız sonra yaptıklarımızı gözden geçiririz .Bu sorgulama dönüp dolaşıp ben kimim? Ben hangi konularda yetkinim? Ben doğru mesleği seçtim mi? Gibi sorular sorular gittikçe çoğalır. Ben çoğalan soruların sadece bir kaçını paylaştım. Beni harekete geçiren ve harekette olmam için motive eden zihnimden geçen birbirinden farklı ve cevaplarını arayan sorularım vardı. #hareketegeç online gelişim programı ile sorularım cevaplarını buldu. Sorular cevaplar bulmaya devam ediyor. Sihirli dokunuşları olan, bir çok duyguya dokunan bir çalışmayla zorlu günlere güçlü hazırlandığımızı hissettiren bir çalışma.
Elif M.
"Harekete Geç Online Gelişim Programı"
Harekete Geç programı hayatıma girerken bu kadar kapsamlı bir eğitim olacağını tahmin etmemiştim. İyi ki tamamlamışım. Bu programdan aldıklarımı hayatıma geçirebildim, gelip geçici teknikler yerine kalıcı bir şekilde uygulanabilir teknikler var. Yasemin hocanın enerjisi, herkese yetişebilmesine hayranım bu çok teşvik etti beni. Gelişimdeyseniz veya kendinize katmak istedikleriniz varsa ve harekete geçemiyorsanız çok doğru bir program. 👍🏻
Hilal Ş.
"Harekete Geç Online Gelişim Programı"
Oğlum Ozan 16 yaşında Odaklanmak eğitimini birlikte aldık ve çok teşekkür ediyoruz. Odaklanma süresinde artış oldu. Masada daha uzun süre kalabiliyor. Uygulamaya devam ediyor. Ozan matematik ve edebiyatta odaklanmakta sure olarak sıkıntı yaşıyordu, Odaklanma çalışmasından sonra çalışma süresinde artış olduğunu gözlemlemiş, özellikle egzersizlerin çok etkili olduğunu düşünüyor.
Nurgül M. A.
"Odaklanmak – Konsantrasyon Eğitimi"
Harekete Geç programı hayatıma girerken bu kadar kapsamlı bir eğitim olacağını tahmin etmemiştim. İyi ki tamamlamışım. Bu programdan aldıklarımı hayatıma geçirebildim, gelip geçici teknikler yerine kalıcı bir şekilde uygulanabilir teknikler var. Yasemin hocanın enerjisi, herkese yetişebilmesine hayranım bu çok teşvik etti beni. Gelişimdeyseniz veya kendinize katmak istedikleriniz varsa ve harekete geçemiyorsanız çok doğru bir program.
Dilek M. G.
"Harekete Geç Online Gelişim Programı"
"Harekete Geç" eğitimini aldıktan sonra da defalarca izlemiş birisi olarak her seferinde yeni bir ben olarak devam etmemi sağlıyor, farkındalığımı uyandıran düşünmemi ve düşlememi sağlayan bir program, yol arkadaşım. Yolda olmak, yol ve yolculuk güzel.
Işıl Ö.
Harekete Geç Online Gelişim Programı
Yasemin Hocamın eğitimi bana ciddi anlamda yol gösterici ve nokta atışı bilgilerle çok faydalı oldu. Teşekkür ederim
Serap B.
Kariyerim Gelecek Eğitimi
HG online gelişim programına büyük bir hevesle katıldım. Beni harekete geçiren konular, kariyerimdeki eğitmenlik için alt yapı oluşturmak ve beslenme alışkanlıklarımı yeniden düzenlemekti. Her iki konuda da kısmen harekete geçebildim. Şimdi programa yeniden başladım. Yasemin hocam ile doğru eylem ile doğru sonuç almak üzere harekete geçtim.
İpek T.
Harekete Geç Online Gelişim Programı
Bu eğitimi izlemek bile, düşündüğüm, bilip yapamadığım, ertelediğim şeyleri bana sayenizde hatırlattı. Çok teşekkür ederim Yasemin Hanım.
Arzu Yıldırım
Kendine İyi Gel
Hayat daima sana, senin verdiklerini geri verir. Daha fazla eylem için harekete geçtim. Sevgi ve güvenle, aktif farkındalıkla bilinçli seçimler yapmayı seçiyorum. 49 gün boyunca emek verdiğim HG OGP için kendimi ve bu gruptaki tüm arkadaşlarımı takdir ediyor ve kutluyorum.
Elif M.
"Harekete Geç Online Gelişim Programı"
Bedensel, zihinsel ve ruhsal farkındalıkla; İyiyi düşünüp güzeli düşleyerek kendimize nasıl iyi geleceğimizi anlatan şahane bir hediye vermişsiniz. Kendime iyi gelmek için önce kendimi tanıyor, analiz ediyor ve ardından kendime nelerin iyi geldiğini bilmek için yazıyorum, notlar alıyorum, pekiştiriyorum. Kendimde değer yaratan sözleri buluyorum ama tüm bunları kendimi sorgulamadan, aksine kendimi değerlendirerek yapıyorum. Böylece olaylara pozitif bakmayı da öğreniyorum ve sonuç olarak kendime iyi gelenleri seçimlerime yansıtıyorum. Bizi harekete geçiren size, sevgilerimle...
Aybike C.
"Kendine İyi Gel"
Kendinizle olan ilişkiniz nasıl? Hayatınızda bir şeylerin eksik olduğunu mu düşünüyorsunuz? Yapmak istedikleriniz var ve nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? İşte ben de böyle bir ruh halindeyken bu eğitimle karşılaştım. Önce işe kendimizi tanımakla, kendimizin olumlu yönlerini ve geliştirmeye açık yönlerini bulmakla başladık bu yolculuğa. Ne dersiniz? Bunu bir oyun gibi düşünelim. Sabırla , sürekli , sakin, coşkuyla.. Kendi kendimizin kaşifi olacağız. Evet bu kelimeleri çok sık duyacaksınız bu eğitimde. Sihirli kelimeler. Kendine iyi gelenleri keşfederek kendimize olan güvenimizi arttırıyoruz. Müthiş bir yolculuk bu. İçinde bulunduğum için çok şanslıyım. Kendimizi sevmeyi öğrenince , iç dünyamızla barışınca her şey o kadar kolay ki. Kendinize yaptığınız en iyi yatırım olacak bu eğitim. Meğer ne kadar uzun süredir düş kurmadığımı fark ettim eğitime başlayınca. Düşlemeyi öğrendim, artık bir düşleyenim. Kim düşüne kendini adamışsa onun düşü olur. Burada eğitimin içinde bir sürü yazar, şair ve hayatımıza anlam katan sözler bulacaksınız. Aktif farkındalıkla bilinçli seçimler yapıyoruz. Evet ben harekete geçtim. İstediklerime ulaşmak için bahaneler üreten olmak için yoldayım. Şimdi sıra sizde...
Zeliha B.
"Harekete Geç Online Gelişim Programı"